ENERGIE LIFT - SLIM FACE LIFT 250 zł

modelowanie owalu twarzy, wypełnienie zmarszczek, odbudowa komórkowa

ALTERNATYWA DLA INWAZYJNYCH ZABIEGÓW CHIRURGICZNYCH

SILNY NIECHIRURGICZNY LIFTING O DZIAŁANIU ODBUDOWUJĄCYM - WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEKZABIEG O PODWÓJNYM DZIAŁANIU WYSZCZUPLAJĄCYM I LIFTINGUJĄCYM

Linia Slim Face Lift została opracowana zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą skutecznie zredukować oznaki starzenia się skóry, bez odwoływania się do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Produkty mają za zadanie poprawić rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, która z wiekiem przemieszcza się do dolnych partii twarzy, co powoduje wiotczenie skóry na policzkach i powstawanie podwójnego podbródka.

Dodatkowo składniki aktywne Slim Face Lift wpływają na poprawę wyglądu obwisłych policzków i zmian w obrębie owalu twarzy.

SKŁADNIKI AKTYWNE

SLIM-EXCESS® - składnik, uzyskany z czerwonych alg, który działa bezpośrednio wewnątrz komórek tłuszczowych, stymulując ich redukcję.

Badania in vivo tego składnika wykazały widoczne rezultaty.

Efekt odbudowujący i wyszczuplający uzyskany w ciągu 4 tygodni:

- kąt pomiędzy brodą i policzkiem,

- redukcja podwójnego podbródka,

- zwiększenie elastyczności skóry.

UPLEVITY™ - innowacyjny peptyd uzyskiwany biotechnologicznie, pozwalający pokrzyżować szyki procesom starzenia i skutecznie redukować efekty działania prawa ciążenia w postaci obwisłej skóry i zmiany owalu twarzy. W wyniku połączenia działań tych dwóch składników uzyskujemy widoczny efekt odmłodzenia i ujędrnienia skóry.

SCOPARIANE - ekstrakt z brazowej algi Sphacelaria scoparia, hamuje proces różnicowania adipocytów. Stymuluje produkcję kolagenu I.

ICHTYOCOLLAGÈNE - stymuluje wytwarzanie kolagenu w skórze Wyciąg z aceroli: bierze udział w procesach produkcji kolagenu. Wzmacnia zmęczoną skórę.

RENOVHYAL - ogranicza pojawianie się oznak starzenia się skóry.

SVELTONYL - hamuje fosfodiesterazę i zwiększa syntezę ATP. Wzmacnia naczynia włosowate.

MATRIXYL SYNTH’6 - wypełnia zmarszczki, wygładza skórę.

HYDROFILTRAT MENYANTHES - ma silne działanie przeciwutleniające, neutralizując wolne rodniki, chroni witaminę C przed stresem oksydacyjnym, wzmacnia syntezę kolagenu i przywraca skórze jędrność i napięcie.

OSILIFT - przylega do skóry, silnie ją napinając.

MATRIXYL 3000 - silne działanie przeciwzmarszczkowe.

RONAFLAIR - silne działanie wygładzające zmarszczki, rozprasza światło, nadając skórze niezwykłą gładkość, przywraca jej komfort.

LONGEVICELL - regeneruje komórki i przedłuża życie tkanek. Zapobiega sztywnieniu włókien skóry, blokując glikację białek.

Rodzaj skóry
 • Sucha
 • Odwodniona
 • Dojrzała
 • Menopauzalne starzenie się skóry
 • Zmęczona
 • Niedotleniona
 • Szara, pozbawiona blasku
 • Brak witalności
 • Zmarszczki mimiczne
 • Obniżone napięcie skóry
 • Zaburzenia owalu twarzy

Komentarze

comments powered by Disqus