PERFECTION 250 zł

rozjaśnianie i zapobieganie zmianom pigmentacyjnym

Zabieg Perfection umożliwia skuteczną regulację barwy skóry i rozjaśnianie cery, korygując równocześnie lokalne przebarwienia pigmentacyjne. Perfection działa na źródło pigmentacji poprzez modyfikację jego procesu już na poziomie genów. Moduluje informację przenoszoną przez geny, aby utrudnić powstawanie melaniny i skutecznie hamuje powstawanie przebarwień.

Proces pigmentacji może ulegać zaburzeniu, jeśli np. skóra jest narażona na zbyt silne działanie słońca, albo gdy z wiekiem pojawiają się na skórze, szczególnie twarzy i dłoni, plamy spowodowane dużym stężeniem melaniny w kreatynocytach naskórka.

Trzy rodzaje działania charakteryzujące tę linię to:

  1. Działanie genetyczne: kolor skóry jest głęboko wpisany w nasze geny i jest zdefiniowany genetycznie. Opracowaliśmy kompleks melano-inhibitora, który oddziałuje na poziomie genezy komórkowej. Ten ultra innowacyjny kompleks „przeprogramowuje” wewnętrznie nasze melanocyty i przekodowuje nasze komórki barwnikowe powodując ich rozjaśnienie.
  2. Działanie depigmentacyine: intensywne oddziaływanie pozwala również na działanie powierzchniowe, przez blokowanie produkcji melaniny, pigmentu odpowiedzialnego za zabarwienie skóry, zapobieganie powstawaniu nowych brązowych przebarwień i rozjaśnianie już istniejących.
  3. Działanie ochronne: obecność filtrów ochronnych w produktach pielęgnacyjnych tej linii pozwala na ochronę i trwałe zabezpieczenie skóry przed promieniami UV.

SKŁADNIKI AKTYWNE

O.D.A. WHITE - otrzymywany w procesie biofermentacji kwasu oleinowego, jest odpowiedzialny za modulowanie informacji przenoszonej przez geny, zapobiega uruchamianiu procesu melanogenezy.

LUMISKIN - spowalnia proces melanogenezy, ograniczając tym samym pigmentację. Kosmetyki zawierają ponadto synergicznie działające składniki rozjaśniające, takie jak Algowhite (bogaty w polifenole wyciąg z brązowej algi Ascophyllum nodosum), wyciąg z białej morwy oraz kwas glikolowy.

Rodzaj skóry
  • Młoda
  • Dojrzała
  • Przebarwienia