ENZYMACID 240 zł

Nowoczesny piling łączący kwasy owocowe do 70%,  mikrodermabrację kosmetyczną i aktywne enzymy.

Przeznaczenie: cera ziemista, przebarwienia, gruby naskórek, blizny.

GŁĘBOKIE ZŁUSZCZANIE, ANTI-AGING, ROZJAŚNIANIE. alternatywa dla pilingu medycznego

PILING O WIELOKIERUNKOWYM DZIAŁANIU

Skuteczna metoda eksfoliacji - Enzymacid, zainspirowany nowoczesnymi metodami z dziedziny medycyny estetycznej.

Nowoczesny piling o wielorakim działaniu pozwala znacznie poprawić stan skóry. Poprzez działanie mechaniczne natychmiastowo usuwa martwe komórki. Widoczne wygładzenie i rozświetlenie cery to efekt działania chemicznego. Działanie biologiczne długotrwale pobudza proces odnowy tkanek. Podczas zabiegu mamy do czynienia także z działaniem rewitalizującym komórki skóry oraz z działaniem rozjaśniającym. Regularnie wykonywanie zabiegu w widoczny sposób poprawi stan skóry, usuwając wszelkie niedoskonałości z jej powierzchni.

Zabieg łączy 5 rodzajów innowacji dermokosmetycznych high tech:

 1. podwójna mikrodermabrazja: kryształki aluminium i glukonian żelaza,
 2. alfa-hydroksykwasy o wysokim stężeniu (wykorzystanie 70-procentowego kwasu),
 3. stabilizowane enzymy,
 4. kapsułki typu PLGA,
 5. witamina C stabilizowana glukozą: typ AA2G.

SKŁADNIKI AKTYWNE

X-PRESSIN - STABILIZOWANY ENZYM HIPOALERGICZNY - retykulowany polimer papainy, który zachowuje właściwości proteazy. Papaina jest proteazą pozyskiwaną z melonowca właściwego, zwanego papają. Ta nowa, chemicznie i fizycznie zmodyfikowana forma papainy zachowuje swoje działanie protezowe w wysokiej temperaturze i działa jak czynnik złuszczający. X-Pressin działa w sposób optymalny na pH naskórka.

VIT.C TYP AA2G - połączenie witaminy C (kwas askorbinowy), stabilizowanej z cząsteczką glukozy. Glukoza zwiększa stabilność kwasu askorbinowego w obecności ciepła, pH, metali ciężkich i innych czynników niszczących. Zawarta w Vit.C AA2G witamina C jest powoli uwalniana w skórze, zachowując swój potencjał.

X50, KAPSUŁKA KWASU GLIKOLOWEGO I MLEKOWEGO (PLGA) - składnik posiada działanie dogłębne i długotrwałe. Kapsułkowanie kwasu glikolowego i mlekowego – kapsułka PLGA to inteligentna cząsteczka, która dostarcza regenerujący ładunek do wnętrza komórek. Kapsułka zawiera LIPOPEPTYD: połączenie kwasu pantotenowego i heptapeptydu oraz cząsteczki miedzi (Cu). Ta nowa technologia pozwala stymulować produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny w skórze właściwej.

Rodzaj skóry
 • Zanieczyszczona
 • Przebarwienia
 • Stany zapalne
 • Zmęczona
 • Szara, pozbawiona blasku
 • Brak witalności
 • Zmarszczki mimiczne
 • Obniżone napięcie skóry

Komentarze

comments powered by Disqus