BIO – PURE 200 zł

ZABIEG USUWAJĄCY TOKSYNY, SILNIE DOTLENIAJĄCY

Zabieg dynamicznie dotlenia komórki skóry, tworzy tarczę ochronną przeciw zanieczyszczeniom dzięki neutralizowaniu cząsteczek toksycznych i skutecznie walczy ze stresem oksydacyjnym.

BioPure to gama produktów przeznaczonych dla osób mieszkajacych w dużych miastach. Niedotlenione komórki szybko ulegają „zmęczeniu”: powietrze w miastach jest zanieczyszczone i przez to ubogie w drogocenny tlen. Metale ciężkie, dym tytoniowy, drobnoustroje to tylko niektóre z wielu czynników, związanych z rosnącą urbanizacją, które zwiększają niedotlenienie skóry. W wyniku ich działania skóra traci swój potencjał energetyczny. Zadaniem zabiegu jest usunięcie toksyn ze skóry, tak aby mogła ona lepiej funkcjonować.

BioPure zapewnia skórze prawidłowe oczyszczenie, dużą dawkę energii i tlenu. Kosmetyki tej linii pobudzają syntezę cząsteczek odpowiedzialnych za dotlenienie skóry i jej odporność, stymulują krążenie tlenu w komórkach i redukują negatywny wpływ zanieczyszczenia środowiska na stan skóry. Dzięki swoim właściwościom detoksykującym linia BioPure to tarcza chroniąca przed zanieczyszczeniami środowiskowymi. Składniki aktywne zawarte w zabiegu wpływają na stymulację procesów komórkowych, wzmacniając naturalny system immunologiczny skóry.

Skóra lepiej oddycha, jest czystsza i bardziej jędrna. Odzyskuje blask i witalność

PURISOFT - aby zwiększyć efekt ochrony skóry składnik biotechnologiczny – Purisoft działa jak magnes – przyciąga zanieczyszczenia i metale ciężkie, by je zneutralizować. Purisoft eliminuje wszystkie mikrocząsteczki środowiskowe, które powodują niedotlenienie skóry, zwiększając tym samym jej system immunobiologiczny.

PHYTOVITYL (FITOWITYL) -  to składnik roślinny otrzymany w procesie ekstrakcji nasion kukurydzy (bez użycia GMO), których elementy biorą udział w metaboliźmie komórek. Głównymi składnikami są: pochodna mioinozytolu w postaci jonów fitynianu, pierwiastki śladowe (Fe, Cu, Zn, Mn), cukry, substancje azotowe (peptydy, aminokwasy) i witamina B (B1, B2, B3,B5 etc.).

OXYGESKIN - to składnik aktywny otrzymany z nasturcji (Tropaeloum majus), rośliny bogatej w arabinogalaktyny. Zwiększa zdolność do walki z naprężeniami związanymi z niedotlenieniem. Stymuluje produkcję HIF-1α – swoistego fundamentu, pozwalającego przystosować się komórkom do warunków niskotlenowych. Ponadto Oxygeskin ułatwia międzykomórkowy transport tlenu poprzez zwiększenie syntezy cytoglobiny.

Rodzaj skóry
  • Tłusta
  • Dojrzała
  • Zanieczyszczona
  • Zaburzenia wydzielania sebum
  • Zmęczona
  • Niedotleniona
  • Szara, pozbawiona blasku
  • Brak witalności

Komentarze

comments powered by Disqus